برند ایفسن

اسطوره زیبایی اتفاقی نیست، بلکه نتیجه یک انتخاب درست است!

محصولات ایفسن

آرایش چشم و ابرو ایفسن

آرایش چشم و ابرو

چشم یکی از اعضای مهم صورت است که در بیان احساسات و حالت‌های افراد تاثیرگذار است. آرایش چشم و ابرو حالت چهره را تاثیرگذارتر و زیباتر می‌کند و چشم‌های شما را نافذ و گیرا نشان خواهد داد.

امروزه انواع شرکت‌های بزرگ و مطرح آرایشی در جهان با تولید انواع لوازم آرایشی ابرو و چشم نیازهای آرایشی بسیاری از خانم‌ها را بر طرف کرده‌اند. وسایل آرایشی دخترانه شامل محصولاتی است که برای آرایش‌های مختلف ابرو، سطح پلک و مژه‌ها قابل استفاده هستند.

آرایش صورت

میکاپ همان آرایش عادی صورت است که به منظور رفع معایب احتمالی صورت و افزایش زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. میکاپ بر خلاف گریم که از تکنیک سایه روشن و تیره برای اصلاح چهره استفاده می کند، این کار را تنها با رنگ ها انجام می دهد. در واقع میکاپ روی فرم ها تاکید نمی کند و تنها به چهره رنگ می افزاید.

آرایش کردن برای زنان همواره یکی از امور مهیج و جذاب بوده است .اگر این امر به درستی انجام شود می تواند تمامی عیوب چهره و پوست را پوشانده و زیبایی و جذابیت چهره را بیش از بیش افزایش دهد .پس با این حساب شناخت محصولات مود نیاز آرایش صورت و تسلط به آن ها می تواند منجر به بروز آرایشی بی عیب و نقص و برجسته نمودن زیبایی های چهره شما شود.

محصولات آرایش صورت ایفسن
آرایش لب ایفسن

آرایش لب

خانم‌ها برای موارد و محافل مختلف رژلب‌هایی با رنگ‌های متنوع را خریداری می‌کنند. رنگ‌هایی که از توناژ ساده و کمرنگ تا رنگ‌های تیره و براق هر کدام با توجه به تناسب لباس و مجلس چهره آن‌ها را زیباتر می‌کند بنابراین لب‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند و به راحتی می‌توان با گریم و آرایش درست، حالت لب‌ها را تغییر و به آنها فرمی شكیل داد.

در خبرنامه ما عضو شوید

برای اطلاع از آخرین اخبار تخفیف ها، قرعه کشی، جوایز، جشنواره ها و مقالات جدید و به روز وب سایت اطلس طلایی ایرانیان پویا ایمیل خود را در خبرنامه ما ثبت کنید.