لوگو ویتامول سفید

کیت رنگ ابرو ویتامول

تغییر رنگ ابرو جذابیت چهره را بیشتر کرده و یکی از روش‌هایی است که خانم‌ها برای ایجاد تغییر جزئی در صورت خود از آن استفاده می‌کنند. البته رنگ مخصوص ابرو با رنگ موی معمولی تفاوت دارد و متناسب با جنس موی ابروها طراحی و تولید می‌شود. بر اساس عقیده بسیاری از میکاپ آرتیست‌های معروف، هر چه رنگ ابرو روشن‌تر باشد ابروها حالتی طبیعی و زیباتری به خود می‌گیرند و هر چه ابروها تیره‌تر باشند، پهن‌تر به نظر خواهند رسید. رنگ کردن ابرو بسیار آسان بوده و هر شخص در منزل نیز می‌تواند بدون آسیب رساندن به موهای ابرو خود، آن را انجام دهد. اگر رنگ ابرو همرنگ با موها باشد، چندان جذاب نیست. بنابراین پیشنهاد می‌شود افراد با موهای روشن به وسیله کیت رنگ ابرو ویتامول، ابروهای خود را دو درجه تیره‌تر کرد و اشخاصی که موی تیره دارند رنگ ابروی خود را دو درجه روشن‌تر انتخاب کنند. همچنین بهتر است که رنگ ابرو به گونه‌ای انتخاب شود، که متناسب با تناژ پوستی شخص باشد.

رنگ ابرو
کیت رنگ ابرو ویتامول
ویتامول در تکامل

VITAMOL

انتخاب رنگ ابرو

اگر موهای قهوه ای یا مشکی دارید، سایه ای را انتخاب کنید که حداقل 1 تا 2 درجه روشن تر باشد. این باعث می شود رنگ ابرو طبیعی به نظر برسد و روی ابروهای شما خیلی تیره نباشد. چربی‌ های موجود در پوست شما باعث می ‌شوند رنگ ابرو تیره ‌تر به نظر برسد، بنابراین انتخاب شماره رنگ ابرو 1 تا 2 درجه روشن ‌تر از رنگ مو، باعث می ‌شود که رنگ بیش از حد برجسته یا مشخص نشود. می ‌توانید برای شروع، شماره رنگ ابرویی را امتحان کنید که 1 درجه روشن ‌تر است و اگر نمی ‌خواهید ابروهایتان هنگام رنگ کردن خیلی تیره به نظر برسند، به سراغ رنگ روشن ‌تر بروید. اگر موهایتان بلوند یا قهوه ‌ای روشن است، به سراغ رنگ‌ هایی بروید که ۱ تا ۲ درجه تیره‌ تر است. اگر موهایی با رنگ روشن ‌تر دارید، مطمئن شوید که رنگ ابرو کمی تیره ‌تر از آن است تا روی صورت شما برجسته و مشخص شود. سایه رنگ ابرو باید به اندازه ‌ای روشن باشد که طبیعی به نظر برسد، اما به اندازه‌ ای تیره باشد که به ابروهای شما تعریفی بدهد. با رنگ ابرویی که 1 درجه تیره تر است شروع کنید و اگر ترجیح می دهید ابروهایتان مشخص تر به نظر برسد، سایه تیره تر را امتحان کنید. اگر موهای بلوند دارید یک رنگ مایل به زرد انتخاب کنید. این باعث می شود رنگ ابروی شما طبیعی به نظر برسد و در برابر موهای ابروی شما خیلی تیره نباشد.

رنگ ابرو ویتامول

معرفی کیت رنگ ابر ویتامول

ابرو یکی از مهمترین اجزای صورت است که نقش انکار ناپذیری در جذابیت چهره و چشم های شما دارد. رنگ ابرو باید متناسب با رنگ مو، پوست و گاها رنگ چشم انتخاب شود. کیت رنگ ابرو ویتامول در رنگ های متنوع و زیبا عرضه شده است و می تواند نیاز تمامی افراد با سلایق مختلف را برآورده کند. دقت داشته باشید که ابروها به دلیل ساختار ضعیف تری که دارند، سریعتر از موها رنگ می گیرند و بهتر است از اکسیدان ضعیف تری برای آنها استفاده نماییم، در کیت رنگ ابرو ویتامول نیز یک اکسیدان مخصوص ابرو قرار دارد. کیت رنگ ابرو ویتامول، با فرمولاسیون ایتالیایی خود برای رنگ کردن ابروها طراحی شده و قدرت مرطوب کنندگی و براق کنندگی بالایی دارد. این محصول حاوی کراتین و روغن زیتون بوده و با تأمین ویتامین های مورد نیاز تار موهای ابرو، باعث نرمی، لطافت و زیبایی آنها خواهد شد. کیت رنگ ابرو ویتامول شامل یک رنگ ابرو در حجم 30 میلی لیتر، یک اکسیدان مخصوص ابرو در حجم 30 میلی لیتر و کاسه مخصوص است که با استفاده از آن می توانید به آسانی ابروهایتان را به رنگ دلخواه در بیاورید. تنوع بالای رنگی کیت رنگ ابرو ویتامول، از دیگر ویژگی های مثبت آن است که باعث شده برای همه افراد قابل استفاده باشد. محصولات رنگ مو برند ویتامول، توسط شرکت اطلس طلایی ایرانیان تولید می شوند و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون عالی، جایگاهی فوق العاده در برندهای آرایشی بهداشتی دارد.

ویژگی های رنگ ابرو ویتامول

 • 16 طیف رنگ مختلف

 • حاوی روغن زیتون و کراتین

 • شامل: رنگ ابرو، اکسیدان 9% و کاسه مخصوص

 • حجم رنگ ابرو 30 میلی لیتر   

 • حجم اکسیدان  30 میلی لیتر

 • مرطوب کننده، براق کننده

 • نرم کننده، لطافت بخش

 • استحکام بخش

 • دوام و ماندگاری بالا

 • تأمین ویتامین های مورد نیاز تار موهای ابرو

 • با فرمولاسیون ایتالیایی

رنگ ابرو ویتامول