لوگو ویتامول سفید

کیت رنگ ابرو ویتامول

تغییر رنگ ابرو جذابیت چهره را بیشتر کرده و یکی از روش‌هایی است که خانم‌ها برای ایجاد تغییر جزئی در صورت خود از آن استفاده می‌کنند. البته رنگ مخصوص ابرو با رنگ موی معمولی تفاوت دارد و متناسب با جنس موی ابروها طراحی و تولید می‌شود. بر اساس عقیده بسیاری از میکاپ آرتیست‌های معروف، هر چه رنگ ابرو روشن‌تر باشد ابروها حالتی طبیعی و زیباتری به خود می‌گیرند و هر چه ابروها تیره‌تر باشند، پهن‌تر به نظر خواهند رسید. رنگ کردن ابرو بسیار آسان بوده و هر شخص در منزل نیز می‌تواند بدون آسیب رساندن به موهای ابرو خود، آن را انجام دهد. اگر رنگ ابرو همرنگ با موها باشد، چندان جذاب نیست. بنابراین پیشنهاد می‌شود افراد با موهای روشن به وسیله کیت رنگ ابرو ویتامول، ابروهای خود را دو درجه تیره‌تر کرد و اشخاصی که موی تیره دارند رنگ ابروی خود را دو درجه روشن‌تر انتخاب کنند. همچنین بهتر است که رنگ ابرو به گونه‌ای انتخاب شود، که متناسب با تناژ پوستی شخص باشد.

رنگ ابرو
کیت رنگ ابرو ویتامول
ویتامول در تکامل

VITAMOL

انتخاب رنگ ابرو

اگر موهای قهوه ای یا مشکی دارید، سایه ای را انتخاب کنید که حداقل 1 تا 2 درجه روشن تر باشد. این باعث می شود رنگ ابرو طبیعی به نظر برسد و روی ابروهای شما خیلی تیره نباشد. چربی‌ های موجود در پوست شما باعث می ‌شوند رنگ ابرو تیره ‌تر به نظر برسد، بنابراین انتخاب شماره رنگ ابرو 1 تا 2 درجه روشن ‌تر از رنگ مو، باعث می ‌شود که رنگ بیش از حد برجسته یا مشخص نشود. می ‌توانید برای شروع، شماره رنگ ابرویی را امتحان کنید که 1 درجه روشن ‌تر است و اگر نمی ‌خواهید ابروهایتان هنگام رنگ کردن خیلی تیره به نظر برسند، به سراغ رنگ روشن ‌تر بروید. اگر موهایتان بلوند یا قهوه ‌ای روشن است، به سراغ رنگ‌ هایی بروید که ۱ تا ۲ درجه تیره‌ تر است. اگر موهایی با رنگ روشن ‌تر دارید، مطمئن شوید که رنگ ابرو کمی تیره ‌تر از آن است تا روی صورت شما برجسته و مشخص شود. سایه رنگ ابرو باید به اندازه ‌ای روشن باشد که طبیعی به نظر برسد، اما به اندازه‌ ای تیره باشد که به ابروهای شما تعریفی بدهد. با رنگ ابرویی که 1 درجه تیره تر است شروع کنید و اگر ترجیح می دهید ابروهایتان مشخص تر به نظر برسد، سایه تیره تر را امتحان کنید. اگر موهای بلوند دارید یک رنگ مایل به زرد انتخاب کنید. این باعث می شود رنگ ابروی شما طبیعی به نظر برسد و در برابر موهای ابروی شما خیلی تیره نباشد.

رنگ ابرو ویتامول

معرفی کیت رنگ ابر ویتامول

اکسیدان‌ها در دسته‌های اکسیدان 3 درصد، اکسیدان 6 درصد و اکسیدان‌های 9 و 12 درصد در بازار موجودند. اکسیدان سه درصد ضعیف‌ترین نوع اکسیدان است و برای رنگ موی تیره مناسب است. از اکسیدان ۶ درصد هم برای موی سفید استفاده می‌شود تا به‌خوبی به رنگ موردنظر شما در بیاید. اکسیدان 9 درصد هم اکسیدانی پر طرفدار برای دکلره است با کمک اکسیدان ضد قرمزی می‌توانید از نتیجه‌ی نهایی بیشتر مطمئن باشید. نسبت ترکیب پودر دکلره و اکسیدان هم اهمیت زیادی دارد و بهتر است نوشته‌های روی بسته‌بندی‌ها را با دقت بخوانید. اکسیدان‌های 12 درصد هم اکسیدان‌های بسیار قوی‌ای هستند که بهتر است فقط آرایشگران حرفه‌ای و برای رنگ‌موی خاص از آن استفاده کنند.

محصولات رنگ مو برند ویتامول، توسط شرکت اطلس طلایی ایرانیان تولید می شوند و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون عالی، جایگاهی فوق العاده در برندهای آرایشی بهداشتی دارد.

ویژگی های رنگ ابرو ویتامول

  • دارای درصد های متفاوت 3%، 6%، 9% و 12%
  • سرعت بخشیدن به روند رنگ گرفتن موها
  • مناسـب برای افـراد با پـوسـت سر حساس
  • قـابـلـیـت تـرکـیـب بـا انـواع رنـگ مـوهـا
  • حـفـظ و درخـشـــش و شفـافـیـت مو
  •  مناسـب تمـام تکنیک های رنگ مو و بلیچ
  • ایــجـاد حـفـظ حـالـــت ارتـجــاعـی مو
  • مــغــذی مـو
  • این محصـول در بسته بندی های 180ml,1000ml, 4000ml به بازار عرضه گردیده است.

رنگ ابرو ویتامول