لوگو ویتامول سفید

سرم ویتامول

موها بر اثر رنگ و دکلره کردن مکرر، استفاده از لوازم حرارتی حالت دهنده و سایر عوامل آسیب زا دچار خشکی و شکنندگی می شوند. سرم مو ویتامول مدل آرگان و کراتین محصولی از دسته درمان و تقویت مو است که نقش موثری در کاهش خشکی و بهبود حالت موها دارد. هدف از استفاده از سرم مو ویتامول مدل آرگان و کراتین در حقیقت براق و خوش حالت شدن موهای شما، در کنار محافظت از آنهاست. سرم مو ویتامول مدل آرگان و کراتین محصولی است که بیشتر بر سطح مو اثر می‌گذارد و علاوه بر مراقبت از موها، منجر به حالت پذیری آسان آن‌ها نیز می‌شود. سرم تقویت کننده مو آرگان و کراتین برند ویتامول با ایجاد یک لایه محافظتی دور ساقه مو، آن را در برابر آسیب‌های مختلفی همچون عوامل محیطی، وسایل حرارتی و مواد شیمیایی محافظت می‌کند. علاوه بر این، با استفاده از این محصول موهای نرم و بدون گره‌ای خواهید داشت. مهم‌ترین ترکیب بکار رفته در سرم که منجر به حفاظت از مو و ایجاد موهای نرم و ابریشمی می‌شود، سیلیکون نام دارد. این ترکیب هیچگونه سنگینی روی موها بر جای نمی‌گذارد و منجر به ریزش مو نمی‌شود. در عوض، نور تابیده شده بر موها را منعکس می‌کند و باعث می‌شود موها درخشان به نظر برسند.

سرم ویتامول
سرم آرگان
ویتامول در تکامل

VITAMOL

سرم مو ویتامول

مدل آرگان کراتین

سرم مو اساساً بیشترین اثر را روی سطح مو می گذارد و به اعماق مو نفوذ نمی کند. سرم مو در واقع یک لایه حفاظتی بر روی مو ایجاد نموده و از آن در برابر آسیب های مختلف مراقبت می کند. به طور مثال، استفاده از این محصول قبل از حالت دادن موها با سشوار ، اتوی مو و دیگر لوازم حرارتی، موجب می شود اثر مخرب حرارت روی مو و آسیب های ناشی از آن کمتر شود. تقویت بافت مو، جلوگیری از وز شدن، انعکاس نور و درخشش مو از دیگر مزایای استفاده از سرم مو ویتامول است. سرم مو اساساً یک روش ابتکاری برای مراقبت از موهای شماست. با استفاده از سرم مو، می‌توانید به آسانی به موهایتان حالت بدهید تا زیباتر دیده شوند. جالب است بدانید این محصول، بیشتر روی سطح مو (کوتیکول) اثر می‌‌گذارد و به اعماق مو نفوذ نمی‌کند. سیلیکون ماده اصلی تشکیل دهنده سرم مو است. این ماده با انعکاس نور روی مو، موجب درخشان شدن آن می شود و به دلیل سبک بودن، باعث سنگینی و ریزش نخواهد شد. مواد دیگر به کار رفته در سرم موها سرامید، آمینو اسید و نرم کننده ها هستند که با حفظ رطوبت مو، فیبرهای آن را تقویت کرده و شکستگی و ریزش را کاهش می دهند . مواد نرم کننده موجود در آن، موجب برطرف شدن گره و وز و نرم و خوش حالت شدن موها خواهند شد. بهتر است بدانید سرم مو بیشتر برای موهای خشک و آسیب دیده استفاده می‌شود. زیرا این نوع موها، تا شست‌وشوی بعدی، از هرلحاظ به محافظت نیاز دارند. افزون بر این، مصرف سرم برای موهای وز و آشفته عالی است. در واقع، این محصول جادویی برای انواع مو مناسب است.اگر متوجه شدید که موی شما حتی پس از مصرف منظم شامپو ضعیف است، یک سرم مو ویتامول مدل آرگان و کراتین بخرید. اگر نوک موهایتان به دلیل مصرف مواد شیمیایی خشک شده و موخوره دارد، همچنین اگر موهایتان به شدت وز است و به آسانی گره می‌خورد، وقت آن رسیده که سرم مو را امتحان کنید.

سرم ویتامول

معرفی سرم ویتامول

موها، به ویژه موهای بلند بر اثر حرارت سشوار، اتو مو و سایر دستگاه های حالت دهنده، آلودگی هوا، نور خورشید، رنگ و دکلره، همواره در معرض موخوره، زبری و خشکی قرار دارند و در صورت عدم رسیدگی، زیبایی و درخشندگی خود را از دست می دهند. سرم مو ویتامول برای انواع مو فرموله شده و به ترمیم موهای آسیب دیده و شکننده کمک می کند. علاوه بر آن رطوبت مو را نیز حفظ کرده و از ایجاد الکتریسیته ساکن و وزی آن جلوگیری می کند. سرم مو vitamol حاوی روغن آرگان و کراتین است که ساقه مو را براق، نرم و لطیف کرده و باعث حالت پذیری و شانه پذیری بهتر آن خواهد شد. این محصول از دسته حالت دهنده های موی سر ، حاوی کراتین، سیلیکون و ویتامین E بوده و با بازگرداندن کراتین از دست رفته ساقه مو، آن را تقویت و مستحکم می کند. خرید سرم آرگان و کراتین مو ویتامول ضد وز برای انواع موهای خشک، چرب، صاف، مجعد و همچنین افرادی که بر اثر استفاده از رنگ مو، دکلره، مواد صاف یا فر کننده، موهای آسیب دیده دارند؛ پیشنهاد می شود. 

ویژگی های سرم مو ویتامول

 • مناسب انواع مو، به ویژه موهای رنگ و هایلایت شده، فر و مجعد
 • مغذی، تقویت کننده
 • کمک به تسریع رشد موها
 • ترمیم کننده، نرم کننده
 • حالت دهنده، درخشان کننده
 • بافت غیر چرب
 • جذب سریع
 • عدم ایجاد چربی و سنگینی
 • حاوی روغن آرگان و کراتین
 • فاقد پارابن
 • حجم 85 و 150 میلی لیتر
سرم مو ویتامول