لوگو ویتامول سفید

واریاسیون ویتامول

یکی از مهم ترین سوالاتی که در مواجه به واریاسون مطرح میشود این است که واریاسون چیست ؟ واریاسون در واقع یه رنگ کمکی محسوب می شود که با اون رنگ اصلی ترکیب شده و تناژ رنگ اصلی رو تغییر می دهد و باعث جذابیت و زیبایی رنگ مو بیشتر خواهد شد. به بیان بهتر، واریاسون ها، رنگ موهای غلیظی هستند که به شما کمک می کنند تا رنگ موی ایجاد شده رو بهتر و جذاب تر نشان دهند. این واریاسون ها یا یک سایه زیبا و درخشان روی موها ایجاد می کنند و یا اینکه کمک میکنند تا سایه نازیایی که روی موها ایجاد شده، پنهان شوند.

واریاسیون ها در واقع همان رنگ موهایی هستند که در کاتالوگ رنگی با حرف E شروع می شوند و معمولا در ترکیب رنگ موها برای تشدید و یا از بین بردن تناژ خاصی از رنگ مو مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال، خیلی وقت ها پیش می آید که ما موهایمان را طلایی می کنیم و وقتی خوب دقت کنیم می بینیم درون موها یمان یک سایه نارنجی وجود دارد، استفاده از واریاسیون مناسب به شما کمک میکند تا این نارنجی شدن رنگ مو از بین برود و رنگ اصلی موها بهتر و زیباتر دیده شوند به شرطی که از واریاسون مناسب و دقیق استفاده کنید. هنگام ترکیب واریاسیون با رنگ باید به سرد و گرم بودن اون توجه کنید. چون واریاسیون سرد باید با رنگ های سرد ترکیب شود و واریاسیون گرم هم با رنگ های گرم ترکیب شود. واریاسیون ها تناژهای رنگی مختلفی دارند که بسته به نوع رنگ مصرفی باید از اونا استفاده کنیم.

رنگ موهای سرد معمولا حالت مات دارند و رنگ موهایی که در دسته بندی M (زیتونی)، A (خاکستری)، C (دودی) قرار دارند جز رنگ موهای سرد محسوب می شوند. رنگ موهای گرم حالت شفاف و درخشانی دارند و رنگ هایی که در دسته بندی K (قهوه ای مایل به قرمز)، R (قرمز با تناژ های مختلف) و N (رنگ موهای طبیعی)، رنگ مو مسی، فندقی و بنفش جز رنگ های گرم محسوب میشن.

ویتامول واریاسیون
واریاسیون ویتامول

معرفی واریاسیون ویتامول

برای هر کسی که دوست دارد تغییری در ظاهر موهای خود ایجاد کند، رنگ کردن موهایش گزینه ای بسیار مناسب خواهد بود. اما انتخاب یک رنگ مو مناسب و با توجه به آنچه که دوست دارند، می تواند کار سختی باشد. چرا که این پایه رنگ مو است که می تواند نقش بسزایی را در نتیجه رنگ کردن مو ایفا کند. در این حالت واریاسیون رنگ مو وارد عمل می شود.

واریاسیون یک رنگ موی قوی و خالص بوده که برای تغییر تناژ رنگ مو، با رنگ یا رنگساژهای مو مخلوط می شود. واریاسیون ها دارای رنگ های مختلفی هستند که هر کدام کاربرد مختص خود را دارند. واریاسیون های ویتامول، ضمن تشدید انعکاس رنگ، رفله های ناخواسته را از بین برده، رنگ مو را زیباتر کرده و تناژ مورد نظر شما را به مو خواهد داد. این محصول که فرموله شده کشور ایتالیا است به صورت ترکیبی با رنگ های دیگر قابل استفاده می باشد.

ویژگی های واریاسیون ویتامول

  •  کیفیت بالا
  •  ایجاد سایه دلخواه
  •  خالص و قوی
  •  کمک به زیباتر شدن رنگ مو
  •  از بین برنده ی رفله های نامطلوب و ناخواسته از روی مو
  •  مکمل رنگ مو
طرز استفاده از واریاسیون نقره ای