ویتامول در تکامل

اکسیدان‌های

لوگو ویتامول سفید

 داشتن موهایی خوش‌رنگ و زیبا برای همه بسیار مهم است و همین باعث شده انتخاب رنگ مناسب برای مو اهمیت زیادی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که هنگام رنگ کردن موها باید انجام دهید انتخاب اکسیدان مناسب است. 

اکسیدان نوعی فعال‌کننده‌ی رنگ موست که به شکل‌های مختلف مانند کرم اکسیدان و مایع اکسیدان با درصدهای مختلف در بازار موجود است و در نتیجه‌ی نهایی‌ای که از رنگ کردن موهایتان می‌گیرید بسیار مؤثر است.

 هنگام ترکیب رنگ و اکسیدان باید به مقدار رنگ و اکسیدان توجه کنید. اغلب روی قوطی رنگ مو این نسبت نوشته شده است.

 کمتر ریختن اکسیدان باعث می‌شود موها کمتر رنگ بگیرند و اکسیدان زیاد هم به موها آسیب می‌زند و رنگ نهایی نیز بیش از اندازه روشن خواهد شد.

اکسیدان 180 میل ویتامول

VITAMOL

کاربرد اکسیدان

داشتن موهایی خوش‌رنگ و زیبا برای همه بسیار مهم است و همین باعث شده انتخاب رنگ مناسب برای مو اهمیت زیادی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که هنگام رنگ کردن موها باید انجام دهید انتخاب اکسیدان مناسب است. اکسیدان نوعی فعال‌کننده‌ی رنگ موست که به شکل‌های مختلف مانند کرم اکسیدان و مایع اکسیدان با درصدهای مختلف در بازار موجود است و در نتیجه‌ی نهایی‌ای که از رنگ کردن موهایتان می‌گیرید بسیار مؤثر است. هنگام ترکیب رنگ و اکسیدان باید به مقدار رنگ و اکسیدان توجه کنید. اغلب روی قوطی رنگ مو این نسبت نوشته شده است. کمتر ریختن اکسیدان باعث می‌شود موها کمتر رنگ بگیرند و اکسیدان زیاد هم به موها آسیب می‌زند و رنگ نهایی نیز بیش از اندازه روشن خواهد شد.

اکسیدان ویتامول درصد
اکسیدان ویتامول

معرفی اکسیدان‌های ویتامول

اکسیدان‌ها در دسته‌های اکسیدان 3 درصد، اکسیدان 6 درصد و اکسیدان‌های 9 و 12 درصد در بازار موجودند. اکسیدان سه درصد ضعیف‌ترین نوع اکسیدان است و برای رنگ موی تیره مناسب است. از اکسیدان ۶ درصد هم برای موی سفید استفاده می‌شود تا به‌خوبی به رنگ موردنظر شما در بیاید. اکسیدان 9 درصد هم اکسیدانی پر طرفدار برای دکلره است با کمک اکسیدان ضد قرمزی می‌توانید از نتیجه‌ی نهایی بیشتر مطمئن باشید. نسبت ترکیب پودر دکلره و اکسیدان هم اهمیت زیادی دارد و بهتر است نوشته‌های روی بسته‌بندی‌ها را با دقت بخوانید. اکسیدان‌های 12 درصد هم اکسیدان‌های بسیار قوی‌ای هستند که بهتر است فقط آرایشگران حرفه‌ای و برای رنگ‌موی خاص از آن استفاده کنند.

محصولات رنگ مو برند ویتامول، توسط شرکت اطلس طلایی ایرانیان تولید می شوند و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون عالی، جایگاهی فوق العاده در برندهای آرایشی بهداشتی دارد.

ویژگی های رنگ مو ویتامول

  • دارای درصد های متفاوت 3%، 6%، 9% و 12%
  • سرعت بخشیدن به روند رنگ گرفتن موها
  • مناسـب برای افـراد با پـوسـت سر حساس
  • قـابـلـیـت تـرکـیـب بـا انـواع رنـگ مـوهـا
  • حـفـظ و درخـشـــش و شفـافـیـت مو
  •  مناسـب تمـام تکنیک های رنگ مو و بلیچ
  • ایــجـاد حـفـظ حـالـــت ارتـجــاعـی مو
  • مــغــذی مـو
  • این محصـول در بسته بندی های 180ml,1000ml, 4000ml به بازار عرضه گردیده است.

پرتره زن زیبا