برند ویتامول

محصولات مراقبت از مو و بهداشتی پوست ویتامول برگرفته شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه

محصولات ویتامول

رنگ مو ویتامول

رنگ مو و محصولات جانبی

رنگ موهای ویتامول در 130 طیف رنگی از جدیدترین و به روز ترین رنگ های دنیا در دو بخـش رنگ مـوهای حرفه ای و رنگ موهای بدون آمونیاک با استفاده از آگاه ترین و متخصص ترین مشاوران رنگ مو آماده و در بهترین کارخانجات تولید رنگ مو و با استفاده از بهترین پیگ منت های آمریکائی و اروپایی و فرموله شده کشور ایتالیا تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

محصولات سلامت و بهداشت مو

موی سر، یکی از عناصر اصلی در زیبایی ظاهری هر فرد است. زیبایی رو و چهره آدمی، در کنار موی سر جلوه می کند. اگر فرد زیبایی را در نظر بگیرید که تمام اجزای چهره او، یعنی چشم، ابرو، لبها، بینی و… متناسب و زیبا باشند، اما موی سر نداشته باشد، خواهید دید که نه تنها آن زیبایی جلوه نمی کند، بلکه ممکن است آن فرد، زشت هم به نظر برسد. بنابراین، برای حفظ این بخش از بدن، رعایت بهداشت آن بسیار ضروری و مهم است.

شرکت ویتامول
ویتامول محصولات سلامت پوست

محصولات سلامت و بهداشت پوست

برای پیشگیری از عوارض پوستی توجه به رعایت اصول بهداشتی دارای اهمیت خاصی دارد . مانند استحمام روزانه، توجه به رژیم غذایی صحیح و مناسب سن، اجتناب از پوشیدن لباس‌هایی با الیاف مصنوعی، پیشگیری از خستگی جسمی و روحی ، پرداختن به ورزش و تفریح در هوای پاک و دور از آلودگی های شهر و اجتناب کردن از استفاده محصولات بهداشتی پوست است.

همچنین باید به این موضوع نیز توجه ویژه ای داشته باشیم که مراقبت روزانه  پوست بیش از هر كار دیگری می‌تواند منجر به حفظ و ارتقا سلامت و بهداشت پوست و در نهایت زیباتر شدن شما شود.

در خبرنامه ما عضو شوید

برای اطلاع از آخرین اخبار تخفیف ها، قرعه کشی، جوایز، جشنواره ها و مقالات جدید و به روز وب سایت اطلس طلایی ایرانیان پویا ایمیل خود را در خبرنامه ما ثبت کنید.