پنج دلیل داشتن میز آرایش

میز آرایش | آیا برای نظم بخشیدن به لوازم آرایشیتان دنبال راهکار می گردید؟ استفاده کردن از میز می تواند بسیار لذت بخش و حرفه ای باشد.

 میزی که برای آرایش استفاده می شود  میز کوچکی با آینه و کشو است که برای نگهداری و نظم بخشیدن به تمام وسایل ضروری زیبایی، آرایشی، سلامت و پیرایشی شما طراحی و ساخته شده است.

استفاده از چنین میزی هر آنچه را که نیاز دارید به راحتی امکان پذیر می کند. میزهای آرایش می توانند فضای رمانتیک و قشنگی را به اتاق شما ببخشند و اغلب از ارکان اصلی طراحی های دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها به شمار می روند.

بسیاری از ما نمی‌دانیم لذت داشتن یک میز برای آرایش حرفه‌ای( میز سرویس) چگونه است! داشتن جایی مناسب که بتوانیم تمام نیازهای زیباییمان را با آن رفع کنیم، همراه با فضاهایی برای محصولاتی که در آن لحظه استفاده نمی‌کنیم، رویایی است!

:پنج نکته مهم در رابطه با میز آرایش شخصی

1_برای میز آرایش فضای زیادی لازم ندارید

میز آرایش دخترانه کوچک برای فضاهای کوچک مناسبتر است. اگر اتاق خواب گوشه خالی دارد بهتر است که آن را را در همان جا قرار دهید تا هم از فضاهای داخلی خود بهترین استفاده را ببرید و هم اینکه فضای اتاقتان زیاد شلوغ نمی شود.

چه کسی می‌گوید شما که خانه‌ بزرگی ندارید، نمی‌توانید یک میز رویایی داشته باشید؟

فکراینکه یک  میز   بسیار بزرگ و سنگین با آینه‌های ایستاده داشته باشید را از سرتان بیرون کنید! شما می‌توانید روی فضایی که دارید کار کنید.

2-میز را کجا بگذارم؟

مدل دخترانه دیواری برخلاف تصور عموم افراد، فقط برای خانه های کوچک نیست بلکه برای فضاهای بزرگ نیز استفاده می شود و به طور کلی باید سعی کنید از فضای خود بیشترین استفاده را ببرید. میزمدل دخترانه دیواری باید با فضایی که استفاده می شود از نظررنگی ست شود این مدل میز آرایش دخترانه  با هر نوع سبک دکوراسیون داخلی هماهنگ می شود.

آیا یک آینه دیواری نیاز دارید؟

قفسه‌ها چطور؟

یک سرویس اتاق خواب؟

و یا حتی دنبال چیزی بی آزار در اتاق نشیمن هستید؟

میز آرایش مناسب، در نظرها بسیار جذاب است

بنابراین از این که آنرا در معرض دید قرار دهید نترسید! میز آرایش خود من، از یک طرف کنار مبل و از طرف دیگر کنار پنجره است.

 مدل دخترانه کوچک برای فضاهای کوچک مناسبتر است. اگر اتاق خواب گوشه خالی دارد بهتر است که میز آرایش را در همان جا قرار دهید تا هم از فضاهای داخلی خود بهترین استفاده را ببرید و هم اینکه محیط شما زیاد شلوغ نمی شود.

چیدمان میز دخترانه بسیار مهم است. توصیه می کنیم که باکس آرایشی در وسط، استند یا جعبه جواهرات در گوشه میز یا بالای کشو، لوسیون و عطر در گوشه سمت راست و آینه قدی دقیقا مقابل شما باشد.

3-خودتان یک میزآرایش ارزان درست کنید

 میزهای آرایش دخترانه  در سه سبک کلاسیک، مدرن و سلطنتی دسته بندی می شوند.

سبک کلاسیک :با مدل میز آرایش دخترانه پرنسسی که همراه با منبت کاری و تزئینات کار دست می باشد و از جنس چوب مرغوب است.

سبک مدرن :که با میز آرایش دخترانه سفید صورتی و طرح مینیمال و ساده معنا پیدا می نماید.

سبک سلطنتی :این میز هم با تزئینات طلایی و کنده کاری روی چوب و پارچه های بسیار مرغوب برای جایگاه معروف شده است.

با توجه به مقدار فضایی که دارید، خلاقیت بخرج بدهید.

یک میز آرایش ساده، تنها به یک سطح صاف، قفسه‌هایی برای قرار دادن وسایل، و یک آینه با اندازه‌ی کافی، و چراغ‌های مناسب در اطراف آن نیاز دارد

    بقیه‌ی چیزها بستگی به خودتان دارد!

چرا یک میز قدیمی را با یک رنگ جدید و قرار دادن جدا کننده‌ی لوازم آرایش در کشوها تغییری کاربردی ندهید؟

حتی یک میز کوچک، با سطل‌های کشویی پنهان زیر میز، و یک رو میزی تزئینی و یک آینه بر روی آن، می‌تواند تبدیل به یک میز آرایش زیبا برای شما شود.

مدل دخترانه بچه گانه با سبک و رنگ فانتزی فراوری می شود. نحوه چیدمان، طرح و رنگبندی میز آرایشی دخترانه بچگانه باید کاملا با روحیات و سبک اتاق خواب او هماهنگ باشد.

شیک ترین میز آرایش دخترانه در سبک و مدل مصری، لوکس و لاکچری از جنس سنگ آنتیک است. در چنین اتاق خواب هایی جنس کفپوش ها از سنگ و سرامیک است و با سرویس خواب بسیار لوکس و گران قیمت ست می گردد. اگر هزینه تمام شده اهمیت ندارد و در پی زیباترین میز آرایش دخترانه هستید، این مدل را به شما توصیه می کنیم.

4-از محصولاتی که فراموش کرده بودید استفاده کنید

یک زمانی، سرنوشت همه‌ی محصولات آرایشی شما، خشک شدن بود! شما پالتی را پیدا می‌کردید که به ندرت استفاده کرده بودید، و یا محصولات مربوط به مراقبت از مویی که هیچگاه مصرف نکرده بودید.

هیچ چیز  هیجان انگیزتراز داشتن همه‌ی محصولات آرایشیتان در یک جا نیست!

اگر نمی‌خواهید همه‌ی آنها را انبار کنید، از یک جدا کننده‌ی لوازم آرایش استفاده کند این کار، حتی می‌تواند به  پاکسازی سریعتر لوازمی که آنچنان ارزشی هم ندارند به شما کمک کند، تا جا را برای لوازم آرایش دوست داشتنی و درخور شما باز کند.

و همچنین می‌تواند به داشتن ست‌های لوازم آرایش منجر شود

قبول کنید همه‌ی ما عاشق داشتن یک پکیج آرایشی زیبا هستیم

    پس چرا برای یک پالت بی مصرف، یا یک عطر که فقط از روی ناچاری اسپری‌اش می‌کنیم، و فقط هم قرار است در یک کیف کثیف از لوازمی‌که در‌هایشان را از دست داده‌اند قرار بگیرند، پولمان را خرج کنیم؟

سطح میز آرایش برای این است که لوازم آرایش و بطری‌های مورد علاقه‌تان را نمایش دهد.

پس ست جدید برس‌های آرایشی صورتی رنگتان در گوشه‌ای پنهان نخواهد ماند.

یک نکته‌ی حرفه‌ای: چند تکه از جواهرات مورد علاقه‌تان را برای افزایش زرق و برق میز آرایشتان، روی آن قرار دهید.

5-چیدمان میز آرایشم نیاز به سلیقه دارد

میز مدل دخترانه جوان با وسایل مختلف و هماهنگی آن با دکوراسیون اتاق خواب احتیاج به مهارت و اطلاعات خاصی دارد که ما به شما آموزش می دهیم:

مدل دخترانه با آینه قدی شدیدا روی زیبایی این میز تأثیر می گذارد. آینه های مستطیلی و عظیم که تقریبا هم ارتفاع با عرض این میز هستند گزینه بهتری هستند. سعی کنید برای میز آرایش دخترانه ساده، آینه ساده انتخاب کنید ولی برای میزهای لوکس از آینه های با قاب چوبی کار شده استفاده نمایید.

مدل چراغ دار یا تزئین آن با چراغ های تزئینی و دکوراتیو بسیار مهم هستند. نور مناسب یاری می نماید تا آرایش حرفه ای داشته باشید. طبیعتا چهره شما با آرایش در زیر نور کم با نور مناسب فرق خواهد نمود و نبود چراغ باعث خواهد شد به اشتباه بیفتید. چراغ های سقفی مناسب نیستند و بهتر است میز آرایش دخترانه شیک خریداری نمایید که نور بسیار مناسبی دارد.

میزارایش دخترانه جادار برای کسانی که وسایل آرایشی و مراقبتی زیادی دارند بسیار مهم است. معمولا این نوع میزها تعداد زیادی کشو و قفسه دارند یا اینکه عمق و فضای هر کشو زیادتر است ولی تعدادشان کمتر است. در هر صورت دقت کنید که برای میز آرایش دخترانه  انتخاب شده فضای کافی داشته باشد.

داشتن یک میز حرفه‌ای، به شما یاداوری می‌کند که زیبایی چیزیست که شما بسیار جدی گرفته‌اید

    با حجمی‌که ما روی لوازم آرایشی و محصولات بهداشتی سرمایه گذاری می‌کنیم، آیا بهتر نیست زمان بیشتری را در روز برای خودمان کنار بگذاریم؟

به میز آرایشتان به عنوان تجلیل و تکریم شخصیت خودتان، و به آرایش به عنوان یک آیین روزانه، برای قدردانی از خودتان نگاه کنید.

رنگ این میز دخترانه باید کاملا با دکوراسیون اتاق خواب دخترانه منزل شما هماهنگ باشد. میز دخترانه صورتی جزو مدل دخترانه فانتزی است و علاوه بر اینکه برای سنین مختلف قابل استفاده است، باید فضای اتاق هم به رنگ فانتزی باشد. میزمدل سفید مناسب سبک مدرن است و به راحتی با هر نوع فضایی ست می گردد.

جایگاه میز دخترانه باید با سبک میز و رنگ آن کاملا هماهنگ باشد. ارتفاع میز بسیار اهمیت دارد و حتما آن را تست کنید. تودوزی بخش نشیمنگاه باید با کیفیت باشد تا هنگام آرایش کردن اذیت نشوید.

تزیین میز دخترانه با وسایلی مثل گلدان، تابلو، قاب عکس و وسایل دکوری و کاربردی مشابه آن ایده بسیار خوبی است. با این کار هم دسترسی راحتتری دارید و هم اینکه به شیک تر جلوه دادن میز آرایش یاری می نمایند.

تخت و میز دخترانه را با هم ست می نمایند. معمولا هنگام خرید در کنار سرویس خواب، میز هم انتخاب می نمایند چون تناسب این دو وسیله روی زیبایی آنها تأثیر بسیار زیادی دارد.