Select Page

میکاپ ملایم خانم ها، سلیقه بیشتر آقایان

میکاپ ملایم خانم ها، سلیقه بیشتر آقایان

آقایان خانم های با میکاپ ملایم را بیشتر می پسندند

میکاپ ملایم | این روزها آرایش کردن برای دخترها کاملاً عادی شده است و بعضی از آنها اصلاً نمی‌توانند بدون آرایش باشند چون فکر می‌کنند آرایش است که آنها را زیبا نشان می‌دهد.

کمی آرایش هیچ اشکالی ندارد اما آرایش زیاد اصلاً جالب نیست چون برای آقایون زیبایی طبیعی همیشه بسیار جذاب‌تر از صورت نقاشی شده بوده است.

راههایی برای همیشه مرتب بودن با صرف کمترین زمان وجود دارد تا شما چه در منزل برای انتقال روحیه ای شاد به افراد خانواده ونیز خودتان وچه بیرون از خانه در حدی ساده ومتعادل به راحتی به چهره تان رنگ تازه ای بدهید.

 میگویند زیبایی در سادگی است. با یک آرایش ساده و طبیعی میتوانید زیباتر از همیشه جلوه کنید. آرایش غلیظ و خط چشم گربه‌ای هرچند جذابیت های خود را دارند ولی برای همه موقعیت ها و استفاده روزمره مناسب نیستند.

اگر می‌خواهید مردی دوستتان داشته باشد، فقط یک خط چشم باریک بکشید، کمی برق لب بزنید و کمی هم پودر روی صورتتان. همین کافی است.

اگر زیاد آرایش کنید، مثل این می‌ماند که می‌خواهید چیزی را روی صورتتان پنهان کنید که دوست ندارید طرف‌مقابلتان ببیند. اگر خودتان اینطور فکر کنید، مطمئناً او هم همین فکر را خواهد کرد.

مردها به دخترهایی که زیبایی طبیعی دارند بیشتر جذب می‌شوند. حتی اگر روی صورتتان جای زخم یا کک‌ومک دارید، اگر واقعاً دوستتان داشته باشند، مطمئن تاثیر طبیعی انسان را درک خواهند کرد. به این معنی که همه ویژگی‌های شما را، مثل کک و مک، درک می‌کنند.

حتی افراد معروف و مشهور هم این ویژگی‌های خاص را دارند اما به این معنی نیست که زیبا نیستند. اگر روی صورتتان جای زخم هست، این انتخاب شما نبوده است، چون تصادف و اتفاق پیش می‌آید. اگر صورتتان مادرزادی رنگ پریده است، تقصیر شما نبوده، شما همانطور به دنیا آمده‌اید.

اغلب خانم ها برای میکاپ صورت خود از مدل میکاپ های ساده و ملایم استفاده می کنند؛ مدل میکاپ صورت ملایم زیبایی و جذابیت خاصی دارد و می تواند ظاهر شما از این رو به آن رو کند و علاوه بر این مدل آرایش صورت ملایم برای مکانی های عمومی و یا مهمانی های رسمی و غیر رسمی مناسب هستند.

با کمک میکاپ ملایم و طبیعی می توانید لک ها و معایب موجود در صورت خود را بپوشانید و همچنین قسمت هایی از چهره تان که زیبا و جذاب هستند را برجسته کنید؛ آرایشهای ملایم به چهره شما زیبایی و وقار خاصی می بخشند و در عین سادگی می توانند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کنند.

گاهی اوقات عدم اطمینان ما به خودمان باعث می‌شود تظاهر کنیم کسی هستیم که نیستیم. باید دست از این بدلی بودن برداریم و اجازه بدهیم طبیعت روند خود را داشته باشد.

میکاپ ملایم

میکاپ ملایم

مطلب مرتبط: لذت بردن از آرایش کردن را تجربه کنید

میکاپ ملایم | اگر خودتان فکر نکنید که زیبا هستید، چه با آرایش و چه بدون آرایش، هیچوقت زیبا نخواهید بود. همه آدم‌ها از درون و بیرون زیبا هستند، بااینکه خداوند ما را متفاوت خلق کرده است، همه ما خاص هستیم که باعث زیبا بودن ما می‌شود.

هیچکس زشت نیست، زشتی فقط یک واژه است.

اما زیبایی همه آن چیزی است که ما را احاطه کرده است، از همان لحظه‌ای که چشم‌هایمان را باز می‌کنیم و تا آن لحظه‌ای که آنها را می‌بندیم. عادت کنید که خودتان را زیبا خطاب کنید و هیچ آرایشی باعث نمی‌شود این حس در شما ایجاد شود که زیبا هستید.

برخی خانمها نیز تصور میکنند با انجام انواع و اقسام عمل های زیبایی و بدست آوردن یک چهره مصنوعی جذاب تر میشوند که این تصوری کاملاً اشتباه است چرا که صورت و اندام مصنوعی حس جذابیت طبیعی را از بین برده و باعث کاهش آن میگردد.

مدل های آرایش صورت ملایم زیبا و شیک

میکاپ ملایم | بر خلاف زمان های گذشته امروزه اغلب خانم ها برای ایجاد تغییرات در چهره خود از مدل آرایش صورت ملایم استفاده می کنند؛ این مدل میکاپ به سادگی روی چهره انجام می شود و اگر شما مهارت لازم را در خودآرایی داشته باشید می توانید به راحتی میکاپ ملایمی را روی چهره خود  انجام دهید.

میکاپ ملایم

میکاپ ملایم

مطلب مرتبط: علت آرایش کردن زنان چیست ؟

مدل میکاپ صورت زیبا و ملایم دخترانه

میکاپ ملایم | چشم و ابرو یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین اجزای چهره هستند که بهتر است در هنگام میکاپ کردن چهره روی این قسمت ها تاکید بیشتری داشته باشید. اگر شما تمایل دارید برای مهمانی ها و مجالس از مدل آرایش صورت دخترانه معمولی و ملایمی استفاده کنید بهتر است مدل سایه چشم و خط چشم را از بین مدل های ساده انتخاب نمایید. آرایش ابرو ها نیز می تواند در زیبایی ظاهری شما تاثیرگذار باشد اگر در ابرو هایتان نقاط خالی وجود دارد، شما می توانید با کمک مداد ابرو و یا سایه ابرو قسمت های خالی ابرو هایتان را پر کنید.

رنگ رژگونه و رژلب نیز در زیبایی و جذابیت میکاپ ملایم صورت تاثیر زیادی دارد و بهتر است برای آرایشهای طبیعی و ملایم از رژگونه و رژلب با رنگ های ملایم و طبیعی استفاده کنید.

مطلب مرتبط: چگونه آرایشی زیبا و بادوامی داشته باشیم

مدل میکاپ صورت زنانه ملایم

میکاپ ملایم | اگر شما تمایل دارید از میکاپ صورت ملایم برای مکان های عمومی استفاده کنید بهتر است از سایه چشم در این مدل میکاپ استفاده نکنید زیرا سایه چشم برای مهمانی ها و مجالس استفاده می شود. همچنین برای مکان های عمومی بهتر است از رژلب و رژگونه و مدل خط چشمی نازک و ساده استفاده کنید.

برای مجالس و مهمانی های رسمی می توانید از مدل میکاپ صورت زنانه ملایم همراه با گریم صورت استفاده کنید زیرا گریم صورت عیب های موجود در چهره شما را می پوشاند و باعث می شود میکاپ شما جذاب تر به نظر برسد.

مطلب مرتبط: ترفندهای آرایشی که از آنها خبر ندارید

مدلهایی از آرایش چهره ملایم و مجلسی

میکاپ ملایم | آرایش لایت و ملایم از جمله مدلهای آرایشی زیبا برای چهره عروس و نیز آرایش چهره دخترانه می باشد و برخلاف مدلهای میکاپ خلیجی و عربی که بیشتر در مجالس و مهمانی های خاص کاربرد دارند، از این نوع مدل میکاپ در مجالس و دور همی های دوستانه و نیز مراسم های عروسی، نامزدی و عقد نیز می توان استفاده کرد و از جذابیت زیادی برخوردار بود. همچنین همانطور که گفتیم این نوع آریش چهره اغلب برای دختر خانم هایی که تمایل زیادی به آرایش زیاد در مجالس ندارند، بسیار مناسب می باشد، استفاده از این مدل آرایش علاوه بر اینکه زیبایی و معصومیت چهره دخترانه را از بین نمی برد، بلکه جذابیت و زیبایی آن را دوچندان خواهد کرد، در ادامه تصاویری از انواع میکاپ چهره ملایم مجلسی راملاحظه می کنید.

مطلب مرتبط: برای داشتن آرایشی زیبا این کارها انجام ندهید

میکاپ ملایم | حساسیت در انتخاب میکاپ چهره عروس می تواند تغییرات مثبتی را در چهره وی ایجاد نماید، زیرا مدل میکاپ باید به گونه ای باشد که علاوه بر انتخاب صحیح و تناسب آن به چهره عروس، بتواند عیب های موجود در چهره را نیز محو کرده و یا کمتر به نظر رسد، اخیرا استفاده از مدلهای آرایش لایت عروس و ملایم طرفداران زیادی پیدا کرده و تا حدودی جایگزین آرایش های خلیجی و غلیظ شده است، در اینجا مدلهایی از میکاپ ملایم و لایت برای عروس قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرد.

ما بیشتر اوقات خود را بیرون از منزل و در محیط کار یا برای خرید و گذراندن اوقات سپری می کنیم،برای این محیط ها نیز آرایش ملایم مورد نیاز است که باید دلپذیر و جذاب نیز باشد نکاتی برای آرایش روزانه در متن زیر با تکنیک ها ی آرایش ملایم برای بیرون رفتن آشنا شوید .

بیشتر خانم ها حتی برای بیرون رفتن های مختلف حتما باید صورت آن ها آرایش داشته باشند چرا چون فک می کنند بدون آرایش صورت آن ها خسته و آشفته به نظر می رسد آرایش ملایم برای بیرون همان طور که از اسم آن پیدا هست باید ملایم باشدو نکته دیگری که قابل توجه است باید سریع انجام شود و وقت زیادی از شما نگیرد.چون قرار است هر روز و حتی شاید روزی چند بار تکرار شود.

حال اصول یک آرایش ملایم برای بیرون رفتن  را بیازمویم حال باید اول از همه لوازم آرایشی های که پر زرق و برق هستند را کنار بگذاریم که اصلا مناسب آرایش روزانه و مداوم نیست و مواد آرایشی که مناسب مراسم های خاص مانند جشن ها و عروسی ها هستند جدا کرده و یک کیف مخصوص فقط برای مواد آرایشی مخصوص آرایش روزانه قرار دهیم.

مطلب مرتبط: علاقه شدید خانم ها به لوازم آرایشی

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.